DWUTYGODNIK dzielnicy URSUS,
miasta PIASTÓW, miasta PRUSZKÓW, gminy MICHAŁOWICE, 
gminy OŻARÓW MAZOWIECKI, gminy BRWINÓW

Licznik gości

  • Gości na stronie: 0
  • Odsłon łącznie: 0
facebook

Szkoła Podstawowa Nr 2 ma nowe boisko

Wielofunkcyjne boisko przy ul. Kilińskiego zostało oficjalnie otwarte. Jest to nowoczesny obiekt, który będzie służył uczniom Szkoły Podstawowej Nr 2 w Ożarowie Mazowieckim.

Urząd Miejski ogłosił przetarg na budowę boiska wielofunkcyjnego 24  lipca bieżącego roku, umowa została podpisana z początkiem września. W ciągu dwóch i pół miesiąca powstało boisko. Ten multifunkcjonalny obiekt wykonany jest z nawierzchni polipropylenowej. W skład strefy wielofunkcyjnej wchodzą: boisko do piłki nożnej, do piłki ręcznej, 3 boiska do koszykówki oraz 3 boiska do siatkówki. W ramach inwestycji wykonano również odwodnienie terenu, nowe ogrodzenie oraz oświetlenie. Boisko otoczone jest opaską z obrzeży betonowych. Wykonane zostały również chodniki umożliwiające wejście na teren boiska. Całość inwestycji to koszt 800.000,00 zł.

– Cieszymy się bardzo z  tej inwestycji, o  którą zabiegaliśmy wspólnie z  radnymi. Mamy już nie tylko nowoczesną szkołę z dwiema salami gimnastycznymi, ale teraz też boisko, na którym nauczyciele będą mogli realizować swoje pomysły na zaszczepienie w dzieciach zainteresowań sportowych –  mówił podczas otwarcia Paweł Kanclerz, burmistrz Ożarowa Mazowieckiego.

Jolanta Kołodyńska-Rzeźnik

Wydział Spraw Społecznych

Na zdjęciu (od lewej): Iwona Dumała - Główna Księgowa GSPZLO, Elżbieta Lanc - Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego, Waldemar Roszkiewicz - Kierownik GSPZLO oraz Janina Ewa Orzełowska - Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego.

źródło: archiwum MJWPU

MS 21/2019, 28 listopada 2019