DWUTYGODNIK dzielnicy URSUS, miasta PIASTÓW, miasta PRUSZKÓW, gminy MICHAŁOWICE, miasta i gminy OŻARÓW MAZOWIECKI

• Gości na stronie: 0
  • Odsłon łącznie: 0
facebook

II YAMABUSHI CUP 2018

W dniu 22 września 2018 r. w Osielsku koło Bydgoszczy, po raz siódmy odbył się Ogólnopolski Turniej Karate „YAMABUSHI CUP”. W turnieju udział wzięło ok. 330 zawodników reprezentujących 26 Kluby Karate z całej Polski.

Karatecy z klubu WKF Karate z Ursusa zdobyli 18 medali. Pomimo niezaliczonego startu team kata junior, który wywalczył złoto, drużyna zajęła 7 miejsce w klasyfikacji ogólnej.

Poziom zawodów stał na wysokim poziomie, tym bardziej cieszą wyniki i postawa naszych zawodników, z których jesteśmy bardzo zadowoleni. Nasi zawodnicy zdobyli następujące wyniki: Łukasz Sulejczak – 2 × złoto, Anita Białecka – srebro, Norbi Chutkowski – złoto i brąz, Mikołaj Dudka – brąz, Jakub Koryczan – 2 × brąz, Agnieszka Koryczan – brąz, Krzysztof Niedolistek – srebro i brąz, Tymek Serchieiev – brąz, Mateusz Vincent – srebro i brąz. Piąte miejsce zdobyli: O. Kłos, K. Jeromin, J. Makarewicz, K. Makarewicz. Gratulujemy i czekamy na dalsze sukcesy młodych sportowców.