DWUTYGODNIK dzielnicy URSUS,
miasta PIASTÓW, miasta PRUSZKÓW, gminy MICHAŁOWICE, 
gminy OŻARÓW MAZOWIECKI, gminy BRWINÓW

Licznik gości

  • Gości na stronie: 0
  • Odsłon łącznie: 0
facebook

Abonamenty weterynaryjne w Przychodni Dla Psa i Kota

Posiadanie zwierzątka oprócz przyjemności jakie daje obcowanie z nim, to wiąże się również z licznymi obowiązkami. Zwierzęta podobnie jak ludzie, chorują, starzeją się, cierpią. Bycie dobrym opiekunem czworonoga, to duża odpowiedzialność , wiążąca się czasami z niemałymi wydatkami.

W Europie oraz Stanach Zjednoczonych Ameryki już od wielu lat popularne wśród właścicieli psów i kotów są abonamenty na opiekę weterynaryjną. Również w Polsce, od niedawna istnieją firmy, które proponują właścicielom czworonogów szeroką gamę miesięcznych abonamentów. W zależności od rodzaju posiadanego abonamentu, właściciel psa lub kota może – w weterynaryjnych zakładach leczniczych, które nawiązały współpracę z taką firmą – skonsultować, zaszczepić, odrobaczyć, zbadać krew, wykastrować, wysterylizować etc., nie uiszczając opłaty w tymże zakładzie.

Nasza Przychodnia Weterynaryjna „Dla Psa i Kota”, rozpoczęła współpracę z firmą Pet Help (więcej informacji na stronie www.pethelp.pl). Ponadto od listopada w Naszej Przychodni będzie możliwość umówienia się na wizytę w dogodnym dla Państwa terminie. Dotyczy to szczególnie konsultacji specjalistycznych, takich jak: dermatologia, stomatologia, radiologia, kardiologia, endokrynologia. Zapraszamy!

lek. wet. Rafał Skwarski

specjalista chorób psów i kotów

MS 17/2018, 11 października 2018