DWUTYGODNIK dzielnicy URSUS, miasta PIASTÓW, miasta PRUSZKÓW, gminy MICHAŁOWICE, miasta i gminy OŻARÓW MAZOWIECKI

Licznik gości

  • Gości na stronie: 0
  • Odsłon łącznie: 0
facebook

Zapraszamy na stronę internetową Stulecia Niepodległej!

Dla wszystkich osób zainteresowanych wydarzeniami kulturalnymi na terenie Powiatu Pruszkowskiego powstała oficjalna strona internetowa lokalnych uroczystości i inicjatyw związanych ze Stuleciem Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Dzięki niej w łatwy sposób można odszukać interesujące wydarzenia w naszej okolicy. Strony internetowa została stworzona we współpracy Powiatu Pruszkowskiego i gmin.

Na stronie internetowej będą publikowane zapowiedzi wydarzeń i relacje z ich przebiegu. Strona pozwoli mieszkańcom znaleźć wszelkie informacje na temat wydarzeń Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości mających miejsce na terenie całego Powiatu. Spójny kalendarz ułatwia zapoznanie się z najważniejszymi uroczystościami i najciekawszymi inicjatywami.

Setna Rocznica Odzyskania przez Polskę Niepodległości to święto szczególne, jedyne w swoim rodzaju. Pokażmy w tym czasie, że jako naród stanowimy jedność bez względu na wszystkie indywidualne różnice. Spędzajmy wspólnie czas na organizowanych wydarzeniach z tej okazji – zachęca Starosta Maksym Gołoś.

Oprócz strony internetowej powstał także powiązany z nią profil na Facebook’u, gdzie można śledzić informacje o nadchodzących wydarzeniach.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin:

www.niepodleglosc.powiat.pruszkow.pl

www.fb.com/niepodleglosc.powiat.pruszkow

MS 14/2018, 23 sierpnia 2018