DWUTYGODNIK dzielnicy URSUS,
miasta PIASTÓW, miasta PRUSZKÓW, gminy MICHAŁOWICE, 
gminy OŻARÓW MAZOWIECKI, gminy BRWINÓW

Licznik gości

  • Gości na stronie: 0
  • Odsłon łącznie: 0
facebook

Obsługa mieszkańców w Starostwie Powiatu Warszawskiego Zachodniego

Od 10 czerwca br. w związku z trwającą modernizacją budynku A Starostwa Powiatu Warszawskiego Zachodniego obsługa mieszkańców nadal jest realizowana po wcześniejszym telefonicznym umówieniu wizyty w Wydziale realizującym sprawę.

Wypełnione wnioski zawierające dane kontaktowe prosimy o składanie w zamkniętych kopertach i pozostawienie w kontenerze znajdującym się na chodniku przed wejściem głównym do budynku Starostwa.

Interesanci wchodząc do budynku są zobowiązani do dezynfekcji rąk, założenia rękawiczek jednorazowych oraz maseczek zakrywających usta i nos, a także zachowania odległości względem innych osób i pracowników urzędu.

Obsługa bezpośrednia mieszkańców i realizacja wszystkich spraw z zakresu geodezji i kartografii  odbywa się w budynku B.

  • Informacja Wydziału Komunikacji i Transportu

Od 10 czerwca br. do odwołania  sprawy związane z rejestracją pojazdów i prawem jazdy są realizowane  po wcześniejszym telefonicznym umówieniu wizyty w Wydziale.

Odbiór dowodów rejestracyjnych jest możliwy bezpośrednio w Starostwie bez konieczności umawiania telefonicznego.

Filia Wydziału Komunikacji i Transportu w Łomiankach realizuje wszystkie sprawy po wcześniejszym telefonicznym umówieniu wizyty.

MS 12-13/2020, 9 lipca 2020