DWUTYGODNIK dzielnicy URSUS,
miasta PIASTÓW, miasta PRUSZKÓW, gminy MICHAŁOWICE, 
gminy OŻARÓW MAZOWIECKI, gminy BRWINÓW

Licznik gości

  • Gości na stronie: 0
  • Odsłon łącznie: 0
facebook

Przewidywane kolejne prace

ZDP złożył wnioski o wydanie pozwoleń na rozbudowę kolejnych dróg: ul. Spacerowej w Borzęcinie Dużym, dł. ok. 1 km (gm. Stare Babice), ul. Strażackiej w Dębówce (gm. Błonie); na budowę ronda przy ul. Rajdowej i ul. Piastowskiej (gm. Ożarów Maz.); na rozbudowę drogi Czarnów – Gawartowa Wola (gm. Leszno) i rozbudowę skrzyżowania ul. Wiślanej z ul. Długą w Łomiankach.

Aktualnie prowadzone są prace projektowe związane z rozbudową ulic: Topolowej (gm. Leszno), Rolniczej w Łomiankach, Jakubowicza, Lipkowskiej i Fedorowicza (gm. Stare Babice i Izabelin), Północnej i Poniatowskiego (gm. Błonie). Projektowany jest również kolejny etap budowy chodnika i odwodnienia przy ul. Kwiatowej w Mariewie (gm. Stare Babice).

ZDP podjął starania o zaprojektowanie lewoskrętu z ul. Strzykulskiej do ul. Poznańskiej (drogi krajowej nr 92) w Ożarowie Maz. w ramach wykonywanego aktualnie projektu rozbudowy ul. Ożarowskiej (drogi wojewódzkiej nr 701). Umożliwi to uwzględnienie realizacji tego zadania podczas planowanej rozbudowy drogi wojewódzkiej. Zarząd Powiatu zarezerwował na prace projektowe dotyczące tej inwestycji środki w budżecie powiatu w wysokości 100 tys. zł.

MS 10/2020, 25 czerwca 2020