DWUTYGODNIK dzielnicy URSUS,
miasta PIASTÓW, miasta PRUSZKÓW, gminy MICHAŁOWICE, 
gminy OŻARÓW MAZOWIECKI, gminy BRWINÓW

Licznik gości

  • Gości na stronie: 0
  • Odsłon łącznie: 0
facebook

W związku z zaistniałą sytuacją pandemii w Polsce, Urząd Starostwa Powiatowego dostosowując się do zaleceń Wojewody Mazowieckiego i Ministerstwa Zdrowia wprowadził ograniczenia wizyt mieszkańców w budynku urzędu. Zalecamy kontakt telefoniczny i korespondencję drogą elektroniczną. Kontakt osobisty może odbywać się tylko w wyjątkowych przypadkach, po umówieniu telefonicznym wizyty. Starostwo pracuje i biorąc pod uwagę wszelkie aktualne rozporządzenia państwowe stara się minimalizować skutki zaistniałej sytuacji. Przedstawiamy informacje dotyczące pracy urzędu i jego służb. Wiele informacji znajdziecie Państwo na stronach internetowych powiatu: www.pwz.pl

Z życzeniami zdrowia dla Mieszkańców Powiatu
Starosta Warszawski Zachodni Jan Żychliński

Informacja o funkcjonowaniu Starostwa Powiatu Warszawskiego Zachodniego

W związku z pandemią, w trosce o zdrowie mieszkańców powiatu oraz pracowników urzędu, od 16 marca br. do odwołania wprowadzono w urzędzie pracę zdalną. Oznacza to, że starostwo powiatowe (wszystkie wydziały i filie) zostały zamknięte dla interesantów. Kontakt z wydziałami jest możliwy za pomocą poczty elektronicznej, telefonu lub e-PUAP. Kontakt osobisty z pracownikiem jest możliwy tylko w nagłych przypadkach, po ustaleniu telefonicznym lub mailowym.

Terenowy Punkt Paszportowy

Terenowy Punkt Paszportowy w Ożarowie Mazowieckim zawiesił działalność do odwołania.

  • Dokument paszportowy można odebrać wyłącznie w przypadku wystąpienia sytuacji niecierpiącej zwłoki po uprzednim umówieniu wizyty drogą telefoniczną 22 733 72 16.
  • Wniosek o wydanie paszportu można złożyć wyłącznie w przypadku wystąpienia sytuacji niecierpiącej zwłoki w Referacie Nr 1 przy ul. Kruczej 5/11 w Warszawie; tel. 22 695 73 02.


Służba Geodezyjna i Kartograficzna

Służba Geodezyjna i Kartograficzna informuje, że wniosek o wypisy i wyrysy z danych ewidencji gruntów i budynków oraz wniosek o wydanie kopii mapy zasadniczej i ewidencyjnej można złożyć, a następnie opłacić poprzez Portal Interesanta dostępny na stronie www.podgik.pwz.pl w zakładce „Strefa interesanta”.

Wszelkiego rodzaju wnioski w zakresie geodezji, pod warunkiem opatrzenia ich podpisem elektronicznym, można przesyłać na adres:

geodezjasekretariat@podgik.pwz.pl

Wydział Architektury i Budownictwa

Wydział Architektury i Budownictwa udziela informacji telefonicznie:

Biuro Podawcze 22 733 72 21, pracownicy – 22 733 72 (22–27)

Wydział Komunikacji i Transportu

Wydział Komunikacji i Transportu informuje, że od 16 marca 2020 r. wszystkie wizyty umówione internetowo do rejestracji pojazdu zostały zawieszone do odwołania.

  • Informacje pod nr tel.: 22 733 73 (01, 04)
  • Kierownik Referatu Rejestracji Pojazdów – 22 733 73 02
  • Zawiadomienia i potwierdzenia – 22 733 73 06

MS 07/2020, 30 kwietnia 2020