DWUTYGODNIK dzielnicy URSUS, miasta PIASTÓW, miasta PRUSZKÓW, gminy MICHAŁOWICE, miasta i gminy OŻARÓW MAZOWIECKI

Licznik gości

  • Gości na stronie: 0
  • Odsłon łącznie: 0
facebook
>>> TYLKO U NAS - PRAWNIK ODOWIADA NA PYTANIA - ponad 70 PORAD PRAWNYCH >>> WYDARZENIA >>> KULTURA >>> WYWIADY >>> Kolejne wydanie 15 MARCA 2018 ***

Ulica Regulska już otwarta dla ruchu

W czwartek 4 stycznia ulica Regulska w Regułach została otwarta dla ruchu. Mieszkańcy Powiatu, a w szczególności Gminy Michałowice, mogą już z niej swobodnie korzystać. Dzięki intensywnym pracom przebudowę udało się zakończyć przed czasem!

Bardzo się cieszymy, że dziś udało się otworzyć dla ruchu ulicę Regulską w jej odcinku pomiędzy koleją WKD a Alejami Jerozolimskimi. Była to odważna inwestycja, ponieważ prowadziliśmy prace zimą. Z przymrużeniem oka mogę powiedzieć, że kto nie ryzykuje ten nie pije szampana. Mieszanka sprzyjających warunków pogodowych i dobrej pracy drogowców sprawiły, że droga jest otwarta przed czasem – komentuje Starosta Maksym Gołoś.

Przebudowa drogi trwała od 7 listopada. Zakres prac obejmował budowę chodnika, drogi pieszo-rowerowej, odwodnienia i przebudowę jezdni. Prace na pierwszym odcinku drogi to inwestycja o wartości 3 229 980 zł, z czego 50% kwoty to wkład Gminy Michałowice. Planowany termin ukończenia prac przewidywano na 6 stycznia 2018, ale droga jest przejezdna już od dzisiaj.

Liczę na to, że kolejne inwestycje też będą przebiegały w tak znakomitym tempie. Myślę, że przejściowe niedogodności dla mieszkańców w związku z zamknięciem tego odcinka się opłaciły – dodaje Starosta Maksym Gołoś.

MS 01/2018, 11 stycznia 2018