DWUTYGODNIK dzielnicy URSUS, miasta PIASTÓW, miasta PRUSZKÓW, gminy MICHAŁOWICE, miasta i gminy OŻARÓW MAZOWIECKI

Licznik gości

  • Gości na stronie: 0
  • Odsłon łącznie: 0
facebook

Recital Andrzeja Poniedzielskiego „Live?”

Artysta określany jako poeta, muzyk i satyryk od wielu lat bawi inteligent­nym dowcipem, ale i otwiera przestrzeń do wielu przemyśleń w swoich wierszach i piosenkach. Tak też było w sobotni wieczór, 16 września,  w zapełnionej po brzegi sali multimedialnej Urzędu Gminy Michałowice.


Tak naprawdę Andrzeja Poniedzielskiego nikomu nie trzeba przedstawiać. Jego, jak sam określa „nienachalny wizerunek sceniczny” polega na tym, że jest taki sam na scenie jak i poza nią. W tracie występów nigdzie się nie spieszy, ma czas do przemyśleń, a swój temperament określa jako ujemny.  

Recital „Live?” to pełen zabawnych anegdot, opowieści o życiu artysty, a także przywar i zalet na temat związków między kobietą i mężczyzną. Podczas występu nie zabrakło również piosenek, określanych przez Andrzeja Poniedzielskiego jako „maine kleine cover garden”, czyli piosenek napisanych w języku obcym, które on sam przetłumaczył i zinterpretował na swój sposób. 

Na zakończenie wójt gminy Michałowice, Krzysztof Grabka oraz przewodnicząca rady gminy, Elżbieta Biczyk podziękowali artyście za wspaniały występ i moc wrażeń jakich dostarczył zgromadzonej publiczności.

Recital Andrzeja Poniedzielskiego został zorganizowany przez Stowarzyszenie K40 w ramach dotacji gminy Michałowice dla organizacji pozarządowych.


UG Michałowice

MS 15/2017, 28 września 2017