DWUTYGODNIK dzielnicy URSUS, miasta PIASTÓW, miasta PRUSZKÓW, gminy MICHAŁOWICE, miasta i gminy OŻARÓW MAZOWIECKI

Licznik gości

  • Gości na stronie: 0
  • Odsłon łącznie: 0
facebook

Ośrodek Kultury „ARSUS”


Nowy system sprzedaży biletów


Od 1 czerwca w Ośrodku Kultury „ARSUS” wprowa­dzony został nowoczesny system sprzedaży BILETYNA – dzięki niemu publiczność będzie mogła zakupić bilety na wydarzenia nie tylko tradycyjnie, przy okienku w kasie, ale również przez Internet.

Uruchomienie internetowego zintegrowanego systemu sprzedaży jest odpowiedzią na potrzeby klientów ceniących czas i wygodę. System działa obecnie w ponad 35. ośrodkach kultury w Polsce, a także w kinach, klubach muzycznych czy teatrach. Od 1 czerwca nowoczesny kanał dystrybucji biletów zawitał też do Ośrodka Kultury i jego filii w Ursusie. Zainteresowani już mogą zaopatrywać się przez Internet w bilety na seanse kinowe, kabarety, koncerty i inne imprezy.

Wystarczy wejść na stronę www.biletyna.pl (ponad 400 tys. użytkowników miesięcznie) bądź na specjalnie utworzony moduł biletowy – zakładkę na fanpejdżu Ośrodka Kultury „ARSUS”.

W najbliższym czasie system sprzedaży pojawi się też bezpośrednio na stronie www.arsus.pl. Pracownicy „ARSUSA” otrzymali też dostęp do aplikacji Android wraz ze skanerem służącym do skanowania biletów PDF. Natomiast, od września zainteresowane osoby będą mieć możliwość zapisywania się na zajęcia i warsztaty w O.K. „ARSUS” i filiach poprzez stronę www.strefazajec.pl. Wystarczy tylko założyć konto i zalogować się. Dzięki tej formie uczestnik będzie mógł przeprowadzać również wykonać płatności online, kontrolować należności, mieć dostęp do harmonogramu zajęć on-line. Dodatkowo, system powiadomi uczestników mailowo, np. o płatnościach, odwołanych zajęciach itp. Jest również możliwość generowania sms do uczestników.

Agnieszka Gorzkowska

MS 10/2017, 8 czerwca 2017